Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Ochrona polskiej waluty, utrzymanie rządowych programów i poszanowanie wartości. Krzysztof Jurgiel i Grzegorz Kierozalski odwiedzili Elbląg

Krzysztof Jurgiel i Grzegorz Kierozalski

Do wyborów do Parlamentu Europejskiego pozostało niespełna dwa tygodnie. Kandydaci do mandatów europarlamentarzystów jeżdżą po Polsce, przekonując do swoich programów. W poniedziałek w Elblągu gościło dwóch kandydatów z listy Prawa i Sprawiedliwości z okręgu Podlasia oraz Warmii i Mazur.

„Dwójką” na tej liście jest były prezydent Białegostoku, poseł i senator, były minister rolnictwa i rozwoju wsi, przewodniczący sejmiku podlaskiego Krzysztof Jurgiel, który zaprezentował najważniejsze zagadnienia, z którymi kandydaci PiS-u idą do Parlamentu Europejskiego. Wśród tych zagadnień wymienił ochroną polskiej waluty, swobodę decydowania o wychowaniu dzieci, utrzymanie programów 500+ i 300+, czy też utrzymanie stanowiska ws. nielegalnej emigracji i poszanowanie wartości.

00:00 / 00:00

Natomiast „czwórką” na tej liście jest Grzegorz Kierozalski, dyrektor Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie. Grzegorz Kierozalski obiecuje walczyć w Unii Europejskiej o fundusze na poprawę infrastruktury Polski wschodniej.

00:00 / 00:00

26 maja w trzynastu okręgach wyborczych oddamy głosy na kandydatów do europarlamentu. Tego dnia wybierzemy 51 polskich europosłów.

 

Autor: M. Stankiewicz
Redakcja: A. Dybcio

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Prawo i Sprawiedliwość, Krzysztof Jurgiel, Grzegorz Kierozalski
Krzysztof Jurgiel przekonuje: Technologia to przyszłość. Powinniśmy postawić na Przemysł 4.0

Warmia i Mazury to nie tylko rolnictwo. Szansą dla regionu może być też rozwój przemysłu - i to zaawansowanego technologicznie. Poseł PiS i były minister rolnictwa...

Zamknij
RadioOlsztynTV