Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bo przeszkadzał im w romansie

Zatrzymana w związku z zabójstwem na olsztyńskich Nagórkach, fot. KWP Olsztyn

Dwaj mężczyźni zamordowali przy ulicy Barcza niepełnosprawnego 31-latka. Było to w poniedziałek, a dziś (2 maja) informuje o tym policja.

We wtorek, na olsztyńskich Nagórkach, przechodzień zauważył zwłoki mężczyzny. Okazało się, że dzień wcześniej żona zamordowanego wywiozła męża na wózku inwalidzkim na dwór, a tam jej kochanek i kolega założyli mu na szyję sznur i udusili – poinformowała Radio Olsztyn nadkomisarz Anna Fic z warmińsko – mazurskiej policji.

Kryminalni zatrzymali najpierw 41-letniego kochanka żony zmarłego, a następnie jego 31-letniego kolegę, którzy przyznali się do wspólnego zabójstwa.

Zatrzymany w związku z zabójstwem na olsztyńskich Nagórka, fot. KWP Olsztyn

Prawdopodobnym motywem zabójstwa było to, że mąż Joanny G. przeszkadzał jej w romansie. W trakcie przesłuchania kobiety policjanci ustalili, że niewierna małżonka także ma związek ze sprawą. Wiedziała o wszystkim i pomagała sprawcom zabójstwa.

Cała trójka usłyszała zarzut współudziału przy dokonaniu zabójstwa. Grozi za to nawet dożywocie. (KWP/mlew/mświn/łw)

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w morderstwo, zabójstwo
Elbląg przejął sprawę z Lubawy

Elbląska Prokuratura Okręgowa przejęła śledztwo w sprawie zabójstwa trzech noworodków w Lubawie. Jak poinformował Radio Olsztyn szef wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Elblągu, Jerzy Waryszak to...

Zamknij
RadioOlsztynTV