Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 28 °C pogoda dziś
JUTRO: 32 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 31.08.2022

fot. P. Getka

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, akcja „Pierwszy dzwonek”, Radiowe Mistrzostwa Kanapkowe oraz „Kajakiem przez Warmię i Mazury” to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

2 października coraz bliżej i coraz bliżej urodziny Radia Olsztyn. Dziś Dominik Chowaniec prezentuje kolejną odsłonę pracy w naszej Rozgłośni.

00:00 / 00:00

Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Olsztynie i Radio Olsztyn prowadziły wspólną kampanię „Pierwszy dzwonek”. Na antenie Rozgłośni specjaliści z olsztyńskiego sanepidu podpowiadali jak zadbać o zdrowie uczniów.

Dziś już ostatnia odsłona cyklu, o zdrowym śniadaniu. Jak sprawić, żeby kanapki były zdrowe, smaczne i atrakcyjne dla dzieci? O tym mówił Piotr Śmigiel z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Ostatniego dnia wakacji Radio Olsztyn zorganizowało Kanapkowe Mistrzostwa Świata. Rywalizowali w nich nasi dziennikarze. Czy poradzili sobie z przygotowaniem smacznego i pożywnego drugiego śniadania do szkoły?

Do rywalizacji o tytuł Kanapkowego Mistrza stanęli Kinga Kantor, Beata Świerkowska-Chromy i Krzysztof Kaszubski. Do dyspozycji mieli te same produkty, a oceniało niezależne jury złożone z uczennic trzeciej klasy Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie.

A w cyklu Kajakiem przez Warmię i Mazury Ala Kulik i jej gość Marian Jurak, prezes Warmińsko – Mazurskiego oddziału PTTK proponują drugi dzień spływu rzeką Kośną. Dziś wypłynęli z plaży w Klebarku Wielkim i jeziorem Klebarskim przez Kanał Wiktorii i Kanał Kiermas dopłynęli do Barczewa.

00:00 / 00:00

Redakcja A. Niebojewska za D. Kucharzewska

Więcej w kanapki, Bliższe spotkania, kajaki
Bliższe Spotkania – 30.08.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, akcja „Pierwszy dzwonek”, prawniczy wtorek oraz „Kajakiem przez Warmię i Mazury” to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela...

Zamknij
RadioOlsztynTV