Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 26 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 30.08.2022

W Prawniczym wtorku rozmawialiśmy o przedawnieniu roszczeń. Fot. fotolia

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, akcja „Pierwszy dzwonek”, prawniczy wtorek oraz „Kajakiem przez Warmię i Mazury” to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska- Bartoszewicz.

2 października coraz bliżej – trwają odliczenia do urodzin Radia Olsztyn. Dziś Dominik Chowaniec prezentuje kolejną odsłonę pracy w naszej Rozgłośni.

00:00 / 00:00

Jeszcze tylko 2 dni pozostały do końca wakacji. W czwartek rozpocznie się nowy rok szkolny. Do końca sierpnia Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Olsztynie i Radio Olsztyn prowadzą wspólną kampanię „Pierwszy dzwonek”. Na antenie Rozgłośni specjaliści z olsztyńskiego sanepidu podpowiadają jak zadbać o zdrowie uczniów.

Dziś o wszawicy, która wciąż uważana jest za temat tabu. Panuje przekonanie, że to problem najuboższych i dotyka przede wszystkim ludzi, którzy nie dbają o higienę. Czy tak rzeczywiście jest?  O tym mówił Radosław Gruss – kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Dziś w prawniczym wtorku o przedawnieniu roszczeń. Czym jest przedawnienie roszczeń oraz jakie są terminy i skutki przedawnienia wyjaśniał radca prawny Maciej Kamiński z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

A w cyklu Kajakiem przez Warmię i Mazury Ala Kulik zaprasza na granicę tych dwóch krain naszego regionu, do miejscowości Łajs. Dziś z Marianem Jurakiem, prezesem Warmińsko-Mazurskiego oddziału PTTK proponowali szlak kajakowy, który rozpoczyna się na jeziorze Kośno.

Redakcja: A. Niebojewska za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kajak
Bliższe Spotkania – 24.08.2022

Odliczanie do urodzin Radia Olsztyn, akcja „Pierwszy dzwonek”, Radio od kuchni oraz Kajakiem przez Warmię i Mazury to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały...

Zamknij
RadioOlsztynTV