Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 24 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 30.08.2019

Fot. Agencja Red Pixel

Bank ubrań i podsumowanie mijających wakacji – na te tematy z gośćmi Bliższych spotkań na olsztyńskiej Plaży Miejskiej rozmawiała Agnieszka Lipczyńska.

Od początku roku w kilku miastach Polski odbywają się warsztaty w ramach ogólnopolskiej akcji Bank Ubrań (wcześniej w Warszawie, Krakowie, Toruniu, a dziś w Olsztynie). O projekcie opowiadała Małgorzata Ciuksza, współorganizatorka tego przedsięwzięcia.

Posłuchaj rozmowy

Wakacje dobiegają końca, jednak piękna słoneczna pogoda zachęca do spędzenia ostatnich wolnych chwil nad wodą. Na Plażę Miejską w Olsztynie przyszła pani Ewa z Julią i Magdą. Jak spędziły tegoroczne wakacje?

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Ostatnie dni wakacji nad Jeziorem Ukiel spędza także Julian, który przyjechał do dziadków z Warszawy.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Pogoda piękna, jednak w niedzielę, 1 września nad jeziorem Ukiel kończy się sezon kąpielowy. Jaki był? O tym opowiedział Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Wakacje, to zawsze dla policjantów bardzo pracowity czas. Jakie były mijające wakacje pod względem bezpieczeństwa? Szczegóły przedstawił sierżant sztabowy Tomasz Markowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Bliższe spotkania
Bliższe spotkania – 29.07.2019 r.

Wypoczynek nad olsztyńskim jeziorem, wakacyjne urazy i kontuzje oraz egzotyczne zwierzęta zamiast psa i kota – na te tematy Agnieszka Lipczyńska rozmawiała z gośćmi Bliższych spotkań....

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV