Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 29.07.2019 r.

Fot. Tomasz Seweryn

Wypoczynek nad olsztyńskim jeziorem, wakacyjne urazy i kontuzje oraz egzotyczne zwierzęta zamiast psa i kota – na te tematy Agnieszka Lipczyńska rozmawiała z gośćmi Bliższych spotkań.

Studio Radia Olsztyn gościło w poniedziałek na Plaży Miejskiej w Olsztynie. O sprzęcie pływającym, który można wypożyczyć, mówił Andrzej Kowalski, kierownik Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Jak się wypoczywa nad olsztyńskim jeziorem Ukiel?

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Jazda na hulajnodze, rowerze, deskorolkach, skoki na trampolinie i do wody – wakacyjna aktywność zwiększa ryzyko powstawania różnego rodzaju urazów i kontuzji u dzieci. Najczęściej dochodzi do urazów głowy, złamań, zwichnięć oraz urazów klatki piersiowej i brzucha – powiedział dr Tadeusz Politewicz, chirurg z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Coraz częściej zamiast na psa czy kota, niektórzy Polacy decydują na na legwana, jeża pigmejskiego, szopa i na wiele innych egzotycznych zwierząt. Czy to jednak dobry pomysł? Na te pytanie odpowiedziała Anna Zduniak – zootechnik, miłośniczka zwierząt.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Ukiel, zwierzęta, wakacje, Bliższe spotkania, kontuzje
Co drugi turysta na zagranicznych wakacjach bez ubezpieczenia

Ponad 54 % turystów wyjeżdżających na wakacje za granicę nie posiada żadnego ubezpieczenia - wynika z badania przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. Europejską Kartę...

Zamknij
RadioOlsztynTV