Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 17 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania –28.01.2020

Fot. Pixabay.com

Prawniczy wtorek oraz co mówią o nas kolory to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Dziś w” Prawniczym wtorku” o frankowiczach i ich kredytach. Osoby, które wzięły kredyt we frankach szwajcarskich z powodu wzrostu kursu waluty czasami straciły prawie wszystko. Zdarza się, że mimo systematycznej spłaty kredytu przez wiele lat dług nie zmalał i często przewyższa wartość zakupionej nieruchomości. 3 października 2019 roku zapadł wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie polskich kredytów we frankach szwajcarskich.

Jakie możliwości daje frankowiczom wyrok TS UE mówiła adwokat Jowita Hryniewicka z Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Kolory oddziałują na nas w każdym momencie życia, a zwykle nie wybieramy ich świadomie. Codziennie stykamy się z różnymi odcieniami, które mniej lub bardziej kształtują nasze samopoczucie, nastrój, a czasem nawet nastawienie do życia.

O kolorach i o tym jak potrafią na nas oddziaływać mówiła Kamila Macias – architekt wnętrz.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

O doborze kolorów i wpływie kolorów na naszą psychikę, na nasze samopoczucie mówił Paweł Założyński, psycholog.

Posłuchaj rozmowy

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w psycholog, prawniczy wtorek
Bliższe spotkania – 10.12.2019 r.

Prawniczy wtorek i wynalazki, które zrewolucjonizowały świat - to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski. Często osoby starsze i...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV