Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 27.01.2023

W Bliższych Spotkaniach rozmawialiśmy o sportach zimowych dla każdego i metamorfozie, która często pomaga w nabraniu pewności siebie. Z gośćmi audycji rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.

Jakie sporty zimowe dostępne są dla każdego? Panią Elżbietę zapytaliśmy o to jak przekazuje najważniejsze zasady bezpieczeństwa dzieciom.

00:00 / 00:00

Krzysztof Kaszubski spotkał się natomiast z Warmińskimi Borsukami, czyli drużyną hokeistów z Olsztyna. Jego rozmówcami byli Zdzisław Trojga oraz Andrzej i Szymon Adamiuk.

Kolejnym tematem było „Piękno kobiet”. Okazuje się, że metamorfoza często jest sposobem na zdobycie pewności siebie. Fundacja Żółty Szali we Fromborku pokazuje jak zadbać o siebie i stać się odważniejszym w działaniu. Na co dzień są skromne i zawstydzone, ale ciekawe świata.

Seniorki z Fromborka chcąc przełamać swoje bariery wzięły udział w specjalnej sesji fotograficznej. Zdjęcia pomogła im zrobić Fundacja Żółty Szalik. Finalny efekt będzie można podziwiać podczas inauguracji lokalnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Koordynatorką projektu jest Alina Awiżeń.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Wystawę zdjęć będzie można oglądać od 27 lutego we fromborskiej siedzibie Fundacji Żółty Szalik przy ulicy Braniewskiej 11.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za I. Malewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w zima, sporty zimowe
Policja przypomina: bezpieczny lód jedynie na lodowiskach

Po ostatnich przymrozkach na jeziorach zaczęła tworzyć się warstwa lodu. Jest to jednak zbyt cienka powłoka, aby na nią wchodzić. Uważajmy na siebie, pilnujmy dzieci i...

Zamknij
RadioOlsztynTV