Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 1 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 26.04.2021

Koronawirus – bądź bezpieczny, samochód po zimie oraz nowe przepisy dotyczące opieki nad psami to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Twa narodowy program szczepień. O sposobach rejestracji na szczepienia oraz korzystniejszych dla pacjenta porach dnia do kontaktu z lekarzem mówił dr Tomasz Kardacz, z którym rozmawiał Robert Lesiński.

00:00 / 00:00

O wpływie genów na przebieg COVID-19 oraz niebezpieczeństwie jakie niesie indyjska odmiana koronawirusa mówił Robert Lesiński.

00:00 / 00:00

Wiosna kojarzy nam się z porządkami w domu i ogrodzie, ale to także czas, aby przejrzeć swoje auto po zimie i przygotować je do jazdy w wiosennych warunkach.

Dziś w cyklu Zrób to sam jak zadbać o samochód po zimie, aby nie spotkały nas przykre niespodzianki radził Bartosz Gołębiowski, miłośnik samochodowych klasyków oraz dziennikarz TVP Olsztyn.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Decydując się na kupno lub adopcję psa musimy liczyć się z wieloma obowiązkami. Kodeks wykroczeń nakłada na właściciela czworonoga obowiązek należytej kontroli swojego psa w miejscach publicznych.

O czym powinni pamiętać właściciele – zwłaszcza psów, co się zmienia w przepisach mówił Kamil Sułkowski, rzecznik straży miejskiej w Olsztynie.

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, samochód, koronawirus
Są chętni na szczepienia, które nie zostały wykorzystane. W Elblągu nie marnują się szczepionki

Mieszkańcy Elbląga są zainteresowani dawkami szczepionek, które nie zostały wykorzystane zgodnie z planem - potwierdzają punkty szczepień w Elblągu. W ostatnich dniach rząd zezwolił  na to,...

Zamknij
RadioOlsztynTV