Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 4 °C pogoda dziś
JUTRO: 11 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 21.09.2021


O kredytach we frankach oraz kończącym się sezonie turystycznym rozmawiali z gośćmi Bliższych Spotkań Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

Mija kilkanaście lat od największego w historii boomu na kredyty mieszkaniowe we frankach szwajcarskich. Niski kurs CHF zachęcał do zaciągania kredytów hipotecznych w tej walucie. Dziś wielu Polaków żałuje podjętej wtedy decyzji i słono za to płaci. W cyklu „Prawnicze wtorki” o sytuacji prawnej osób posiadających kredyty we frankach mówiła Dagmara Paszotta, radca prawny z Okręgowej Izby Radców Prawnych.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Wrzesień to czas coraz krótszych i chłodniejszych dni. Koniec lata staje się faktem. Za dwa dni kalendarzowa jesień i koniec sezonu turystycznego. Jaki był miniony sezon na Warmii i Mazurach, czy turyści przyjadą także jesienią – o tym mówił Andrzej Kindler, wiceprezes Polskiej Izby Turystyki.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

 

Redakcja: K. Ośko za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kredyt, sezon turystyczny
Coraz bliżej do zmiany przepisów ratujących małych rolników przed lichwą

Z informacji przekazanych przez banki wynika, że zadłużenie gospodarstw rolnych na koniec 2020 roku wynosiło prawie 33 mln złotych, z czego około 6,5 tysiąca gospodarstw zaprzestało...

Zamknij
RadioOlsztynTV