Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 0 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 21.05.2021

Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie

Koronawirus – bądź bezpieczny, piknik na łonie natury oraz otwarcie instytucji kultury to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiały Agnieszka Lipczyńska i i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Szacuje się, że nawet co trzeci Polak ma już za sobą zakażenie COVID-19. Wielu chorobę przeszło bardzo ciężko, a powrót do pełni sił wymaga długiego leczenia i rehabilitacji. O stanie pacjentów trafiających na rehabilitację po COVID-19 mówił Michał Szalecki, fizjoterapeuta ze szpitala pulmonologicznego w Olsztynie.

Wiosna w pełni. Przed nami kolejny długi weekend. Wielu z nas wybierze się na wycieczkę czy piknik. Kucharz Maciej Maciejewski, współautor audycji i książki „Radio od kuchni” podpowiada co zabrać ze sobą „w teren”.

Luzowane są kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. Czynne są już między innymi filharmonie, kina i teatry. Od dziś – wciąż w reżimie, ale można już wybrać się na spektakl lub film. Do teatru zaprasza Andrzej Fabisiak, zastępca dyrektora Teatru im. S. Jaracza w Olsztynie.

00:00 / 00:00

W przyszły weekend, od 29 maja otwiera się także Olsztyński Teatr Lalek. O szczegółach mówi Andrzej Bartnikowski, dyrektor placówki.

00:00 / 00:00

Dziś o 10 ponownie wystartowało Kino Światowid. O repertuarze mówi Natalia Piotrowska – kierowniczka instytucji.

00:00 / 00:00

Autor: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w kino, teatr, piknik, kuchnia, koronawirus
Kino Światowid zaprasza widzów. Otwarte są dwie sale

Kino Światowid w Centrum Spotkań Europejskich w Elblągu znowu jest otwarte. Obowiązują w nim obostrzenia i limit połowy zajętych miejsc. Na sale kinowe można wejść w...

Zamknij
RadioOlsztynTV