Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania –20.01.2020

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Dorota Grzymska

Ferie zimowe i Blue Monday to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Dziś 170 tysięcy uczniów na Warmii i Mazurach rozpoczęło ferie zimowe. O zorganizowanym wypoczynku dzieci w regionie mówiła Jolanta Kończal z Warmińsko Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Jednak nie wszystkie dzieci mają możliwość skorzystania z zorganizowanego wypoczynku, część z nich spędzi ferie w domu. O tym jak bezpiecznie zorganizować wypoczynek dzieciom w domu i na podwórku mówił st. kpt. Rafał Melnyk z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży pożarnej w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Dziś 20 stycznia Blue Monday – najbardziej depresyjny dzień roku. Jak sobie radzić z dołującym nastrojem i jak poprawiać sobie humor nie tylko w najbardziej dołujący dzień w roku radziła Elżbieta Smolińska, psycholog.

Posłuchaj rozmowy

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w młodzież, szkoła, Blue Monday, wolne
Uczniowie rozpoczęli ferie. Bez szkoły do 2 lutego!

Dziś oficjalnie rozpoczęła się druga tura ferii zimowych. Odpoczywają uczniowie z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Rzecznik Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska mówi, że dwa tygodnie wolnego będzie...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV