Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 23 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 18.01.2022

O sygnalistach oraz ochronie danych w przypadku zalania sprzętu elektronicznego rozmawiali z gośćmi Bliższych Spotkań Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

W prawniczym wtorku poruszyliśmy temat sygnalistów. Kim są, co mogą zrobić i jaka przysługuje im ochrona? O planowanych zmianach w prawie dotyczących zgłaszania naruszeń w firmach oraz nowych obowiązkach przedsiębiorców mówił radca prawny Jakub Bartoszewicz z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Na Warmii i Mazurach, zwłaszcza w czasie pandemii, znacznie wzrosła liczba zgłoszeń dotyczących zalanych laptopów oraz – w efekcie – utraty danych. Co możemy zrobić, zanim zaniesiemy sprzęt do specjalisty? Czy jesteśmy w stanie odzyskać dane? Jak zapobiegać ich utracie? Mówił o tym Artur Chendoszko – specjalista do spraw odzyskiwania danych.

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

00:00 / 00:00

Redakcja: K. Ośko za I. Malewska / M. Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w sygnaliści
Konkurs sygnalistów w Nadleśnictwie Spychowo

W Spychowie rozpoczął się 14. Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego. Na początek na jeziorze Spychowskim zorganizowano regaty dłubanek, czyli łodzi wykonanych z  jednego pnia...

Zamknij
RadioOlsztynTV