Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 29 °C pogoda dziś
JUTRO: 29 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 14.01.2021

Ferie zimowe. Fot. pixabay

Koronawirus – szczepienia, praca pielęgniarek, harcerze oraz jazda zimą – to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Jutro w całej Polsce rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 seniorów po 80 roku życia. Tydzień później z takiej możliwości będą mogły skorzystać osoby, które ukończyły 70 lat. Dlaczego warto się szczepić – mówiła Maria Danielewicz, przewodnicząca Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

To ostatnie dni ferii. Za oknem piękna pogoda i śnieg. Okazuje się, że mimo obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie trzeba siedzieć w domu. Jak harcerze z Warmii i Mazur spędzają ferie – mówiła Dorota Limontas z  Chorągwi Warmińsko – Mazurskiej  ZHP im. Grunwaldu.

Posłuchaj rozmowy

Zima w pełni. Śnieg to radość dla dzieci, ale dla kierowców niekoniecznie. Zimowa aura sprawiła, że warunki na drogach są trudniejsze. Dziś w Radiowej Nauce Jazdy Radosław Typa, rajdowy mistrz Polski w Autach Przednionapędowych sezonu 2020 podpowiadał, jak poradzić sobie z częstym problemem przy takiej pogodzie. Jaki to problem?

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w ferie, pielegniarki, harcerze, koronawirus
Ruszyły szczepienia osób powyżej 80 roku życia. Jak się zarejestrować?

Od piątku osoby powyżej 80 roku życia będą mogły rejestrować się na szczepienia przeciw COVID-19. Rejestrować będzie się można na trzy sposoby - poprzez Internetowe Konto...

Zamknij
RadioOlsztynTV