Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 13 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 12.04.2021

Koronawirus – bądź bezpieczny, mycie okien oraz Dzień czekolady to tematy, na które z gośćmi rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Tysiące Polaków chorują na COVID-19. Nie wszyscy wymagają hospitalizacji. Jak samodzielnie radzić sobie z chorobą w domu podpowiada dr Stanisław Gawroński, lekarz rodzinny, z którym rozmawiał Robert Lesiński.

W Polsce trwa Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19. Jaka jest skuteczność szczepionek informuje Robert Lesiński.

Dziś przypada Dzień Czystych Okien. W cyklu Zrób to sam Łukasz Wojtkiewicz z firmy sprzątającej Property Services Olsztyn radził jak myć okna, żeby były czyste, lśniące i bez smug. Od czego zacząć?

Dziś Dzień czekolady. Według badań wynika, że czasami sam zapach czy widok czekolady wywołują poczucie szczęścia. Po zjedzeniu kawałka czekolady w naszym mózgu rośnie poziom serotoniny i endorfin.

Jakie są najzdrowsze i czy jedzenie czekolady faktycznie daje poczucie szczęści mówiła dr Anna Hinburg, dietetyk z Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

O wykorzystywaniu czekolady w kuchni – nie tylko w cukiernictwie mówiła Magdalena Siedlecka, blogerka kulinarna.

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Bliższe spotkania, Dzień czekolady, koronawirus
W szpitalach są coraz młodsi pacjenci. W regionie najwięcej zakażeń w powiecie ostródzkim

W ciągu ostatniej doby potwierdzono 12 tysięcy 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W województwie warmińsko-mazurskim było ich 230. Zmarło 61 osób, z czego jedna w powiecie...

Zamknij
RadioOlsztynTV