Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 23 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 08.04.2020

Koszyk wielkanocny. Fot. pixabay.com

Przygotowania do świąt, ćwiczenia w domu i akcja Radia Olsztyn – to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiała Małgorzata Sadowska.

W niedzielę rozpoczął się Wielki Tydzień. Trwają przygotowania do świąt Wielkanocnych – dla wielu w trudnej atmosferze.  Epidemia koronawirusa spowodowała, że święto Zmartwychwstania Pańskiego będzie inne niż te w latach ubiegłych – bardziej kameralne. Jak i co przygotować na świąteczny stół radziły olsztyńskie blogerki kulinarne  Maja Świtkowska – „Kuchnia z Psychola” i Magdalena Siedlecka – „Słodka”.

Posłuchaj rozmowy

Piękna pogoda zachęca nas do aktywności na świeżym powietrzu. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa musimy pozostać w domach. Jak zadbać o swoje ciało w domowym zaciszu, na balkonie czy w ogródku – niezależnie od wieku radził Bartek Burzyński, trener personalny.

Posłuchaj rozmowy

A co jeszcze można robić siedząc w domu? O niezwykłej zabawie opowiadał Marek Maruszczak, jeden z  pomysłodawców gry Slavic Monsters.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

Z powodu epidemii koronawirusa święta spędzimy bez rodzinnych spotkań, spacerów. W tym szczególnym czasie Radio Olsztyn z myślą o Słuchaczach, którzy pozostaną w swoich domach, bez bliskich i osobach samotnych  organizuje akcję nagrań życzeń świątecznych.

Posłuchaj rozmowy

00:00 / 00:00

 

Redakcja: A. Dybcio za D. Kucharzewska

Więcej w Wielkanoc, rozrywka, trening, nagranie, dom, kulinaria, życzenia, przygotowania
Biskup Jacek Jezierski: Ze zmartwychwstania płynie pokój i nadzieja, że wszystko się poukłada

Zmartwychwstanie Chrystusa powinno być fundamentem dla naszych trudnych przeżyć, których aktualnie doświadczamy – mówił w Porannych pytaniach Radia Olsztyn ksiądz Jacek Jezierski, biskup diecezji elbląskiej. Biskup...

Zamknij
RadioOlsztynTV