Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 08.02.2022

Eksmisja oraz Dzień Bezpiecznego Internetu to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

Nieruchomości, to od lat bezpieczna forma inwestowania pieniędzy. Wielu z nas kupuje mieszkania pod wynajem licząc na regularne zyski. Niestety, nie zawsze lokator okazuje się uczciwy. Co wtedy?

Dziś w Prawniczym wtorku o eksmisji. Na czym polega i kogo dotyczy? – wyjaśniała radca prawny Barbara Bloch-Cieślińska, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie.

Bez niego nie wyobrażamy sobie życia w XXI wieku. Zakupy, praca i nauka online stają się normą. Poza tym jest skarbnicą wiedzy –niestety nie zawsze tej pożądanej, zwłaszcza dla młodych ludzi.

Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu. Tegoroczna edycja obchodzona jest pod hasłem „Działajmy razem!”

Jak nauczyć dziecko bezpiecznie korzystać z internetu radziła Karolina Gaweł, pedagog, nauczyciel wczesnej edukacji.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

A co na swoim komputerze powinniśmy zainstalować, żeby korzystanie z internetu było bezpieczne mówił informatyk Paweł Harajda ze Stowarzyszenia Olsztyńskich Informatyków ” OLCAMP „.

00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w internet, mieszkanie
Dziś Dzień Bezpiecznego Internetu. Co grozi dzieciom w sieci i jak rozpoznać uzależnienie?

O tym, że Internet to przydatne i potężne narzędzie nikogo nie trzeba przekonywać. Wykorzystywany mądrze uczy, bawi i pomaga utrzymać więzi społeczne. Może być jednak niebezpieczny...

Zamknij
RadioOlsztynTV