Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 7 °C pogoda dziś
JUTRO: 7 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe spotkania – 05.11.2019 r.

Jak nie dziedziczyć długów oraz śmiech to zdrowie to tematy, na które z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciek Świniarski.

Tylko trzynastu na stu Polaków powyżej pięćdziesiątego roku życia napisało testament. Częściej testament sporządzają kobiety niż mężczyźni. Dziedziczyć możemy nie tylko fortunę, ale także i długi. Z czym się wiążę dziedziczenie, na czym polega i co nam daje testament – mówił Andrzej Wasilewski, adwokat z Okręgowej Rady Adwokackiej w Olsztynie.

Posłuchaj rozmowy

Śmiech to zdrowie – wiadomo od dawna, ale czy zawsze? Czy potrafimy się śmiać z samych siebie? Jak żartować, żeby nie krzywdzić innych i czy żarty powinny mieć granice? O pozytywnym nastawieniu mówiła Dominika Świątecka – Majewska, Optymistka Roku 2017 Warmii i Mazur, tancerka, malarka, trener rozwoju osobistego.

Posłuchaj rozmowy

To, co dla jednych może być śmieszne zabawne, innych może urazić, obrazić. Jak nabrać dystansu do siebie, radziła Dorota Ławecka- Bednarska, socjoterapeutka.

Posłuchaj rozmowy

D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Leśmian na deskach Teatru Jaracza. W sobotę premiera „Baśni o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze”

Trwają przygotowania do kolejnej premiery w Teatrze Jaracza w Olsztynie. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć spektakl "Baśń o pięknej Parysadzie i o ptaku Bulbulezarze" na...

Zamknij
RadioOlsztynTV