Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 25 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 05.04.2024

Dzień grzeczności za kierownicą i młodzieżowy sejmik były tematami Bliższych Spotkań Radia Olsztyn. Z gośćmi audycji rozmawiały Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz.

Parkowanie na dwóch miejscach, krzyczenie na kierowców „elki”, blokowanie lewego pasa ruchu, jazda na zderzak i gwałtowne hamowanie – to tylko niektóre z najczęstszych grzechów kierowców. 5 kwietnia obchodzimy Dzień Grzeczności za Kierownicą, który ma być zachętą do bycia życzliwym dla innych użytkowników ruchu drogowego. Jak to zrobić? Mówił psycholog transportu Grzegorz Bucała.

Czy młodzi interesują się „zmienianiem świata”, wywieraniem wpływu na najbliższe otoczenie? Czy czują się obywatelami? Do 22 kwietnia trwa nabór do młodzieżowego sejmiku województwa warmińsko-mazurskiego. O tym, kto może się zgłosić mówił Konrad Zacharski, przewodniczący sejmiku młodzieżowego.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Redakcja: A. Niebojewska za I. Malewska/M. Sadowska-Bartoszewicz

Więcej w sejmik, Bliższe spotkania
Bliższe Spotkania – 04.04.2024

O nadchodzących wyborach mówiliśmy w czwartkowym wydaniu Bliższych Spotkań. Opowiedzieliśmy też o drużynie z nidzickiej "mundurówki", która weszła do finału ogólnopolskiej olimpiady wojskowej. Audycję poprowadzili Izabela...

Zamknij
RadioOlsztynTV