Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 04.10.2022

Fot. Adobe Stock

Sprawność fizyczna dzieci oraz Prawniczy wtorek to tematy, na które z gośćmi Bliższych Spotkań rozmawiali Izabela Malewska i Maciej Świniarski.

Z roku na rok spada sprawność i aktywność fizyczna polskich dzieci, także z Warmii i Mazur. Eksperci szacują, że zaledwie 25 procent młodych Polaków spełnia zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia dotyczące aktywności fizycznej. Potwierdza to Beata Lewalska ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie oraz trenerka UKS SMS Olsztyn.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Życie pisze różne scenariusze. Zdarza się, że umiera opiekun kota, psa czy innego pupila i wtedy pojawia się kwestia dalszej opieki nad zwierzakiem. Co wtedy? Dziś w Prawniczym wtorku radca prawny Leszek Sierputowicz z Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie radzi, jak zabezpieczenie zwierzaka na wypadek śmierci właściciela.

00:00 / 00:00
00:00 / 00:00

Redakcja: M. Rutynowski za D. Kucharzewska

ZOBACZ TAKŻE

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wojewoda Artur Chojecki o dystrybucji jodku potasu. „Chcemy, by preparat był łatwo dostępny”

Do niemal pół tysiąca miejsc w województwie warmińsko-mazurskim zostaną rozwiezione tabletki z jodkiem potasu. To działanie o charakterze prewencyjnym prowadzone w związku z informacjami o walkach...

Zamknij
RadioOlsztynTV