Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 10 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bliższe Spotkania – 02.012.2023

W Bliższych Spotkaniach o Tygodniu Małżeństwa i jubileuszu Akademickiego Klubu Płetwonurków Skorpena. Gospodyniami audycji były Izabela Malewska i Małgorzata Sadowska.

VI Tydzień Małżeństwa jest to międzynarodowa inicjatywa prowadzona od 1997 roku. Promuje szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny i odbywa się równolegle w 22 krajach. Aby wzmacniać małżeństwo organizatorzy zaplanowali specjalne sesje zdjęciowe, kursy tańca, warsztaty i wykłady dla par. O szczegółach mówiła Iwona Dziak z Fundacji Aktywnej Rodziny.

Tydzień Małżeństwa w Olsztynie. To okazja, by zadbać o relacje

55 lat kończy Akademicki Klub Płetwonurków Skorpena działający przy UWM w Olsztynie. O tym jaką popularnością cieszy się ten sport i czy młodzi studenci chcą poznawać podwodny świat opowiadali nurkowie Aleksandra Furmańska i Kamil Seroka.

 

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy za I. Malewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w nurkowanie, Bliższe spotkania, skorpena, małżeństwo
Bliższe Spotkania – 30.01.2023

W poniedziałkowych Bliższych Spotkaniach rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w czasie ferii zimowych oraz Muzeum Ruchu Puszczańskiego. Gospodarzami audycji byli Małgorzata Sadowska-Bartoszewicz i Maciej Świniarski. Uraz urazowi nierówny...

Zamknij
RadioOlsztynTV