Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 16 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bieg na sześc łap Junior

Fot. Facebook Bieg na sześć łap

W najbliższą sobotę, 3 sierpnia odbędzie się w Olsztynie kolejna edycja „Biegu na sześć łap Junior”.

 To już trzecie spotkanie psów mieszkających na co dzień w schroniskach dla zwierząt oraz dzieci i młodzieży przebywających na Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie.

Gośćmi audycji byli:

  • Monika Dąbrowska – pomysłodawczyni „Biegu na sześc łap”,
  • Kazimierz Ewertowski – dyrektor zespołu szkół specjalnych, który działa przy Oddziale Psychiatrycznym dla dzieci i Młodzieży.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Fot. A. Chmielewska

Dziś polecamy Państwa uwadze Lusię – mieszkankę Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zbożnem pod Morągiem. Ktoś tej kruszynce złamał serce. Na imię ma Lusia i nie ma jeszcze roku. Szukamy dla niej najlepszego domu na świecie. Jako szczeniaczek była zabawką dla dzieci, później wylądowała na łańcuchu. Sunia będzie wysterylizowana, zachipowana, zaszczepiona, odrobaczona i odpchlona. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani piszcie lub dzwońcie 502 732 325 w godz. 7-15 od poniedziałku do piątku.

Fot. A. Chmielewska

Fot. A. Chmielewska

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w pies, adopcja, Bieg na sześc łap Junior
Bliższe spotkania – 23.07.2019

Finał trzeciej edycji akcji „Lato z pupilem” oraz domy tymczasowe i adopcja zwierząt – na te tematy z gośćmi Bliższych spotkań rozmawiała Małgorzata Sadowska. Ponad 2...

Zamknij
RadioOlsztynTV