Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 10 °C pogoda dziś
JUTRO: 16 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Bez nowych zakażeń na Warmii i Mazurach. W Polsce zachorowało 277 osób

Fot. pixabay.com

Na COVID-19 zmarło 15 kolejnych osób, potwierdzono też 277 nowych zakażeń koronawirusem – poinformowało w środę Ministerstwo Zdrowia. Liczba zdiagnozowanych przypadków wzrosła do 36 tys. 689 , a zgonów do 1 542 .

Nowe potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem dotyczą osób z województw: śląskiego (96), mazowieckiego (37), łódzkiego (32), małopolskiego (28), podkarpackiego (27), wielkopolskiego (23), lubelskiego (10), podlaskiego (7), kujawsko-pomorskiego (5), opolskiego (4),pomorskiego (3), świętokrzyskiego (3) i dolnośląskiego (2).Resort poinformował także o śmierci 15 osób zakażonych koronawirusem w wieku od 42 do 90 lat. Zgony miały miejsce w Poznaniu, Zgierzu, Szczecinie, Warszawie, Radomiu, Starachowicach, Zawierciu, Wrocławiu.

„Większość osób miała choroby współistniejące” – podał resort. Jednocześnie poinformował, że ze statystyk odjęto jeden zgon osoby z woj. wielkopolskiego, której laboratorium błędnie zaznaczyło wynik pozytywny. Zgon nie był związany z koronawirusem.

Liczba zakażonych koronawirusem wzrosła do 36 tys. 689 , zmarło 1 542 z nich.

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w raport, ministerstwo zdrowia, zakażenie
Jedno nowe zakażenie koronawirusem na Warmii i Mazurach. W całej Polsce 257 przypadków. W regionie są nowe wyzdrowienia

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 257 nowych potwierdzonych zakażeniach koronawirusem w Polsce, w tym jednego na Warmii i Mazurach. W regionie wyzdrowiały kolejne osoby. Najwięcej przypadków zakażenia...

Zamknij
RadioOlsztynTV