DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Bez bramek w Niepołomicach. Trwa walka Stomilu o utrzymanie w II lidze

Piłkarze Stomilu Olsztyn bezbramkowo zremisowali w Niepołomicach z Sandecją Nowy Sącz. „Duma Warmii” wciąż znajduje się w strefie spadkowej II ligi.

Pierwsze minuty spotkania nie były zbyt ciekawe dla skromnej publiczności zgromadzonej w Niepołomicach. W 27. minucie Stomil powinien objąć prowadzenie, ale rzut karny zmarnował Bartosz Florek, który nie trafił w bramkę.

W przerwie spotkania trener Stomilu Grzegorz Lech dokonał zmian w składzie. Na boisku pojawił się Iwan Brikner oraz Daniel Pietraszkiewicza. Zawodnicy nie mieli jednak wpływu na zmianę wyniku.

Stomil zajmuje 16. miejsce w tabeli (29 pkt). Do 14. lokaty, dającej utrzymanie, traci 4 pkt.

Kolejne spotkanie Stomil Olsztyn zagra w piątek (12 kwietnia 2024 r.) z Polonią Bytom. Początek meczu przy Al. Piłsudskiego w Olsztynie o godz. 20.

Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 0:0
Stomil Olsztyn: Miłosz Garstkiewicz – Karol Żwir, Filip Szabaciuk, Hubert Sadowski, Lukáš Kubáň, Filip Wójcik – Hubert Krawczun, Michal Bezpalec, Filip Laskowski, Piotr Kurbiel – Bartosz Florek.

Posłuchaj wypowiedzi

00:00 / 00:00

Redakcja: Ł. Sadlak

Więcej w piłka nożna, II liga
Pewna wygrana Stomilu z Hutnikiem!

Piłkarze Stomilu Olsztyn po bardzo dobrym meczu wygrali z Hutnikiem Kraków 3:0. Duma Warmii jest coraz bliżej wyjścia ze strefy spadkowej II ligi. Stomil wyszedł na...