Aneta Pastuszka kierownikiem elbląskiej redakcji Radia Olsztyn
Aneta Pastuszka nowym kierownikiem elbląskiej redakcji Radia Olsztyn. To powrót doświadczonej dziennikarki do mediów publicznych.
Aneta Pastuszka to dziennikarka radiowa i telewizyjna z 18-letnim doświadczeniem. Pierwsze dziennikarskie kroki stawiała w Telewizji Kortowo – studenckiej telewizji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Pracowała w Telewizji Truso.tv jako reporterka newsowa i prezenterka codziennego wydania serwisu informacyjnego, a także autorka filmów edukacyjnych i promocyjnych. Autorka scenariuszy do filmów edukacyjnych, przyrodniczych i prozdrowotnych. Lektorka oraz korektorka i edytorka tekstów. Autorka podcastu „Kilka Pytań”.
Przez sześć lat związana była z Radiem Olsztyn. W elbląskiej redakcji pracowała jako reporterka, prezenterka programów informacyjnych i kulturalnych. Współpracowała z Informacyjną Agencją Radiową oraz radiową „Trójką”. Na początku czerwca 2024 roku powróciła do Radia Olsztyn, gdzie została nowym kierownikiem redakcji w Elblągu.
Niezmiernie cieszę się, że dołączyłam do elbląskiego zespołu. Zależy mi, żeby elbląska antena Radia Olsztyn tętniła ważnymi informacjami dla mieszkańców Elbląga, a także powiatu elbląskiego i braniewskiego. Zespół Polskiego Radia Elbląg tworzą młodzi i zdolni ludzie, w których drzemie ogromny potencjał. Jako kapitan tego statku wiem, że wspólnie będziemy płynąć w dobrą stronę
– powiedziała Aneta Pastuszka.
Redakcja: M. Rutynowski












![Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia] Boże Ciało w Olsztynie. Ulicami miasta przeszły procesje [zdjęcia]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FBoze-Cialo-3.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)















