Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 27 °C pogoda dziś
JUTRO: 26 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Andrzej Maciejewski: Kampania wyborcza trwała nie miesiąc, a cztery lata

W Olsztynie odbyły się państwowe uroczystości z okazji Święta Flagi. Fot. Ł. Sadlak

To była intensywna i pracowita kampania – tak ostatnie tygodnie podsumował niezależny kandydat na senatora Andrzej Maciejewski podczas konferencji prasowej w Olsztynie.

Dziękuję wszystkim za spotkania. śmieję się, że ta kampania trwała nie miesiąc, a cztery lata. Szkoda, że nie doszło do debaty wszystkich kandydatów – wyborcy mają prawo poznać program i wyciągnąć wnioski

– zwracał uwagę Andrzej Maciejewski.

00:00 / 00:00

Maciejewski odniósł się do spotkania, które zostało zorganizowane w Olsztynie, a w którym nie wzięła udziału kandydatka na senatora Lidia Staroń. Niezależny kandydat na senatora zapewnił podczas konferencji, że jeśli będzie reprezentował region w Senacie, to jego głównymi zadaniami będzie walka z nieuczciwymi praktykami bankierów oraz współpraca z powiatami i gminami.

Z okręgu numer 86 do Senatu, oprócz Maciejewskiego i Staroń, kandydują jeszcze Jarosław Słoma z PO i niezależny kandydat Leszek Bubel.

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: A. Dybcio

 

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w Andrzej Maciejewski, kampania wyborcza
Kampania wyborcza na ostatniej prostej. Koalicja Obywatelska: to będą najważniejsze wybory po 1989 roku

- Zbliżające się wybory będą najważniejszymi po 1989 roku - mówił na konferencji podsumowującej kampanię Jacek Protas przewodniczący warmińsko-mazurskiej Platformy Obywatelskiej, który ubiega się o mandat...

Zamknij
RadioOlsztynTV