Alergie i odczulanie
Choroby alergiczne są jedną z najczęstszych chorób przewlekłych, mających wpływ na jakość życia ponad miliarda ludzi na świecie. Częstość występowania chorób alergicznych stale rośnie i przypuszcza się, że do 2050 roku dotknie około 4 miliardów ludzi.
W olsztyńskim szpitalu pulmonologicznym od 2006 roku prowadzone jest odczulanie na jady owadów błonkoskrzydłych. Jak długo trwa ? Na czym polega metoda ultra – rush? I o czym powinni pamiętać alergicy? Gościem audycji będzie alergolog Magdalena Zakrzewska.
Posłuchaj audycji Anna Minkiewicz-Zaremba
(amin-zar/łw)






















![Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



