Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 9 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Akcja służb na olsztyńskim osiedlu. Co się wydarzyło?

Fot. M. Kwiatkowska

Sporo radiowozów i samochodów straży pożarnej stoi na Osiedlu Generałów w Olsztynie. Jak udało nam się ustalić, policjanci z pomocą strażaków szukają w tamtym rejonie 68-letniego mężczyzny.

Mężczyzna wyszedł z domu w sobotę. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony ma około 178 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w jeansowe spodnie, szarą kurtkę, czarną czapkę z białym paskiem i brązowe buty. Miał ze sobą brązową torbę „listonoszkę”.

Mężczyzna może mieć problemy z orientacją i może potrzebować pomocy medycznej. Policjanci apelują o pomoc do wszystkich osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 68-latka. Wszelkie informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr 605 549 341, 47 731 34 24 lub 112.

Przypomnijmy, od kilku dni poszukiwana jest także 79-latka z Dobrego Miasta. Kobieta wyszła z domu 29 grudnia i do tej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Maria Kułakowska jest szczupłej budowy ciała, ma 152 cm wzrostu, krótkie ciemne włosy. W chwili zaginięcia ubrana była w czarne materiałowe spodnie oraz szaro-niebieską kurtkę. Kobieta również może mieć problemy z pamięcią i koncentracją.

Każdy, kto ma informacje mogące pomóc w odnalezieniu 79-latki proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Bez przełomu w poszukiwaniach zaginionej seniorki z Dobrego Miasta

Fot. M. Kwiatkowska

Fot. M. Kwiatkowska

Autor: W. Chromy
Redakcja: A. Niebojewska

Więcej w policja, strażacy, Olsztyn, straż miejska, poszukiwania
Bez przełomu w poszukiwaniach zaginionej seniorki z Dobrego Miasta

Kolejny dzień trwa jedna z największych akcji poszukiwawczych ostatnich miesięcy na Warmii i Mazurach. Policjanci wspierani przez strażaków szukają zaginionej pod koniec grudnia mieszkanki Dobrego Miasta....

Zamknij
RadioOlsztynTV