Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 0 °C pogoda dziś
JUTRO: 1 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Akcja na śluzie w Ostródzie. Małżeństwo wpadło do wody

Fot. fotolia.pl

Jedna osoba była reanimowana po tym, jak wpadła do wody w Ostródzie. Małżeństwo przeprawiało się łodzią z silnikiem spalinowym przez kanał na jeziorze Drwęckim i śluzą przy ulicy Mickiewicza.

Z nieznanych przyczyn mężczyzna wypadł z łódki, później w wodzie znalazła się też kobieta – relacjonował podkomisarz Michał Przybyłek z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

Jako pierwszy dotarł na miejsce patrol policji, funkcjonariusz skoczył na ratunek 66-latkowi. Następnie wrócił po towarzyszącą mężczyźnie 61-latkę, która prawdopodobnie wskoczyła do wody, chcąc pomóc mężczyźnie. Na brzegu akcję reanimacyjną przeprowadzili strażacy. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala.

00:00 / 00:00

Według nieoficjalnych informacji kobieta była pijana. Badanie wykazało, że miała ok. 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się też, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

Autor: B. Gajlewska
Redakcja: K. Ośko

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w wypadek, Ostróda
Wypadek niedaleko Gołdapi. Zginął mężczyzna

Tragiczny wypadek na drodze powiatowej na odcinku z Bań Mazurskich do Rapy w powiecie gołdapskim. Kierowca Volkswagena z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu a...

Zamknij
RadioOlsztynTV