Abolicja dla dłużników. Można zwrócić książkę i uniknąć kary
Nie oddałeś książek w terminie i obawiasz się kary? Masz okazję zrobić to bez żadnych konsekwencji. Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku wprowadziła abolicję dla dłużników.
Abolicja została wprowadzona z okazji Tygodnia Bibliotek. Warto zatem przejrzeć, czy nie mamy w domu książek z bibliotek i oddać je do placówki bez żadnej kary za ich przetrzymanie – powiedziała dyrektor biblioteki Iwona Adeszko.
Abolicja nie będzie obowiązywała zbyt długo, bo tylko do najbliższej środy 15 maja.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: M. Zbrożek
Redakcja: A. Niebojewska










![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















