Robert Szewczyk: to będzie prezydentura otwarta
Robert Szewczyk, nowo wybrany prezydent Olsztyna, podczas konferencji przed ratuszem podziękował mieszkańcom za głosy. Zapowiedział, że jego prezydentura będzie otwarta, będzie prezydenturą dialogu.
– Dziękuję olsztyniankom i olsztynianom za udział w wyborach – powiedział Robert Szewczyk.
Dziękuję tym, którzy głosowali na mnie i tym, którzy głosowali na mojego kontrkandydata, ponieważ jest to świadectwo dojrzałości społecznej i obywatelskiej. Zapowiadam, że to będzie prezydentura otwarta, prezydentura dialogu, rozmowy i dyskusji. Otwarta na współpracę z urzędnikami. To będzie urząd otwarty na mieszkańców, młodzież, seniorów i przedsiębiorców
– dodał.
Przypomnijmy, że w drugiej turze wyborów Robert Szewczyk uzyskał 53,45 procent głosów pokonując Czesława Jerzego Małkowskiego, który zdobył 46,55 procent.
Posłuchaj wypowiedzi
Autor: M. Kwiatkowska
Redakcja: A. Niebojewska
Robert Szewczyk dla Radia Olsztyn: w zarządzie miasta nie zasiądzie Piotr Grzymowicz










![Weekend pełen smaków i muzyki. Ruszył Jarmark Olsztyński [PROGRAM] Weekend pełen smaków i muzyki. Ruszył Jarmark Olsztyński [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2F523237882_1154783163347939_8227122999364940369_n.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)


















