Ferie oraz Dzień Babci i Dziadka

Na zdjęciu od lewej: Dominik Wadecki, Weronika Grabińska, Marysia Malicka, Patrycja Bałabańska i Weronika Boenke
Gośćmi kolejnego wydania programu były Patrycja Bałabańska, animatorka kultury oraz Maria Malicka i Weronika Grabińska z Pracowni Dziennikarskiej działającej przy Pałacu Młodzieży w Olsztynie.
Tematem rozmowy były pomysły na ferie oraz pomysły na to, jak najlepiej spędzić Dzień Babci i Dziadka. W programie zaprezentowana została także recenzja książki „Babcia i Dziadek dają radę”.
Kolejna audycja już za tydzień o stałej porze!
Redakcja: K. Piasecka





















![Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM] Smaki Warmii i Mazur znów opanują Olsztyn [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FDSC04861.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





