Marco Bonitta odchodzi z Olsztyna! Jest oświadczenie klubu
Włoski dziennikarz Gian Luca Pasini, doskonale zorientowany na rynku siatkarskim, zamieścił na swoim blogu w portalu La Gazetta Dello Sport wpis o rozwiązaniu kontraktu szkoleniowca Indykpolu AZS Olsztyn. Informację potwierdził prezes klubu.
Jeszcze przed wieczornym meczem z ZAKSą Kędzierzyn – Koźle wydany został oficjalny komunikat.
Piłka Siatkowa AZS UWM SA w Olsztynie oraz Marco Bonitta, z powodów osobistych postanowili w drodze porozumienia zakończyć współpracę z dniem 10 grudnia 2021 roku. Władze Klubu składają trenerowi Marco Bonicie podziękowania za dobrą współpracę i wyniki sportowe, życząc sukcesów w dalszej karierze trenerskiej. Funkcję I trenera w najbliższych meczach będzie pełnił Marcin Mierzejewski.Tomasz Jankowski, prezes zarządu.
Autor: M. Świniarski (za dal15al25.gazzetta.it)
Redakcja: K. Ośko/A. Niebojewska






















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

