Bliższe Spotkania – 27.08.2021
O obowiązkach właścicieli zwierząt, codziennym życiu olimpijczyka i sytuacji prasy drukowanej rozmawiali w Bliższych Spotkaniach Izabela Malewska i Maciej Świniarski.
W Przewodniku Turysty rozmawiamy o obowiązkach właścicieli zwierząt. O czym powinniśmy wiedzieć i jakich zasad przestrzegać? Mówiła policjantka Ewelina Pierzchała, mł. aspirant z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i inspektor Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt „Animals”.
Piątek z Olimpijczykiem – olimpijczycy z regionu opowiadają o swoim codziennym życiu, inspirują do trenowania sportu i pokazują jak odnosić sukcesy. Gościem był Karol Zalewski – pochodzący z Reszla złoty medalista z Tokio.
W sierpniu przypada rocznica druku pierwszej biblii – biblii Gutenberga. Co dalej z książkami i prasą drukowaną? Czy podążamy za postępem i lubimy nowoczesne czytniki? Opowiadał doktor Miłosz Babecki z Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.
Jeżdżąc „Rowerem po Warmii” Marek Lewiński dotarł do Bartążka. O urokach okolicy opowiedział Adam Pietrzak, rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Olsztynie.
Redakcja: A. Chmielewska


















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)





