Jubileusz WFOŚiGW

Festyn z okazji 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, fot. Aleksandra Skrago
Koncerty, pokazy, a przede wszystkim konkursy – to przyciągnęło do olsztyńskiego Parku Jakubowo setki dzieci i dorosłych na festyn z okazji 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Dzieci mogły za dobrze wykonane zadania zbierać pieczątki, a za skompletowanie wszystkich były nagrody.
Chętnych nie brakowało, organizatorzy szacowali, że w festynie uczestniczyło ponad 600 dzieci.
Festyn był poświęcony ochronie i poznawaniu przyrody, dlatego najmłodsi uczyli się rozpoznawać gatunki roślin i zwierząt, mogli dowiedzieć się, jak od kuchni wygląda praca leśników, prowadzić eksperymenty, a nawet poszukać złota. (askrag/łw)

Festyn z okazji 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, fot. Aleksandra Skrago

Festyn z okazji 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, fot. Aleksandra Skrago

Festyn z okazji 20-lecia Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, fot. Aleksandra Skrago





















![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)







