Biblioteki otwierają swoje podwoje. Ustawiają się kolejki
Miejska Biblioteka Publiczna w Ełku, podobnie jak inne tego typu placówki w Polsce, wznowiła dzisiaj (1 grudnia) działalność. Przed budynkiem od rana ustawiła się spora kolejka czytelników.
– Zgodnie z przepisami, w bibliotece jednocześnie może być maksymalnie 5 osób – mówi dyrektor placówki, Iwona Adeszko
Książki można wypożyczać od godz. 10 do 17.30 z przerwą techniczną między godz. 12.30 a 13.30. Osoby, które tylko oddają książki, mogą zostawić je w pojemniku w przedsionku.
Autor: M. Zbrożek
Redakcja: K. Piasecka















![Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM] Weekend pełen smaków i muzyki. Trwa Jarmark Olsztyński [PROGRAM]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F07%2FSFEJEmnL.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)













