Jak dobrze być harcerzem
W czasie ostatniej „Dziecinady” nasze studio odwiedzili wyjątkowi goście. Byli to harcerze ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej: Małgorzata Siergiej, Michał Artych, Monika Węgrzyn i Olga Siergiej. W tym roku związek obchodził będzie 30-lecie istnienia. Z tej okazji wszystkim harcerzom życzymy tego, co najlepsze. W programie pojawiła się także młoda żeglarka – Olga Leszczewicz. Nie zabrakło także recenzji książki. Kolejna audycja za tydzień o stałej porze.











![Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA] Spektakularny finał manewrów Dzielny Dzik [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2F1000052204.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

















