Morsy ze Szczytna rozpoczną sezon biegiem andrzejkowym
W sobotę pobiegną w 3. Andrzejkowym Biegu Morsów. Tego dnia Stowarzyszenie Morsy Szczytno #RESET oficjalnie rozpocznie sezon .
Biegacze oraz osoby uprawiające Nordic Walking pobiegną 5 kilometrową trasą wokół Jeziora Dużego Domowego. Strat o godzinie 12.00 na plaży miejskiej w Szczytnie.
Biuro zawodów będzie czynne 9.30 – 11.30 w klubowym namiocie morsów.
Informacja dla kierowców 25.11.2017 r. w godzinach 8.00-15.00 ul. Spacerowa będzie zamknięta dla ruchu samochodowego.
Źródło: Facebook Morsy Szczytno #RESET
Redakcja: A.Podbielska
























![Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA] Śpiewajmy Poezję 2026. Znamy laureatów [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F06%2FSpotkania-zamkowe-sobota-2-e1781983914383.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)



