DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 18 °C pogoda jutro

Koszykarki KKS Olsztyn po horrorze pokonały młodzież z SMS-u

KKS – SMS PZKosz II. Fot.: M.Świniarski

Koszykarki KKS Olsztyn, mimo nowego sezonu – niespecjalnie zmieniły styl gry. Pierwszy mecz przed własną publicznością mógł doprowadzić kibiców o słabszych nerwach do palpitacji serca.

Olsztynianki po trzech kwartach przegrywały z rezerwami SMS Łomianki jednym punktem. Kiedy wydawało się, że zwycięstwo ucieka, ostatnią odsłonę wygrały aż szesnastoma oczkami, zwyciężając 81:66. – Czwarta kwarta była znakomita – przyznaje trener KKS,  Tomasz Sztąberski. Z kolei kapitan zespołu, Joanna Markiewicz nie ukrywała, że ten pojedynek powinien pozostać jak najdłużej w pamięci. – Zwłaszcza trzy pierwsze kwarty, które przespałyśmy. Musimy z tego wyciągnąć wnioski – dodała najbardziej doświadczona olsztyńska koszykarka.

Posłuchaj komentarza Tomasza Sztąberskiego.

KKS
00:00 / 00:00

KKS Olsztyn – SMS PZKosz II Łomianki 81:66 (20:22, 22:16, 17:21, 22:7)

Skład KKS: Markiewicz, Mazuro, Mońko, Wichłacz, Zajączkowska, Bałdyga, Wrocławska, Zdrada, Żukowska, Gzinka, Michalak, Sztąberska.

M.Świniarski

Więcej w Tomasz Sztąberski
Młode koszykarki KKS Olsztyn sprawiły nie lada niespodziankę w Krakowie!

Podopieczne Alicji i Tomasza Sztąberskich awansowały do półfinału Mistrzostw Polski Juniorek, przegrywając z miejscową Can-Pack Wisłą 36:59 i pokonując UKS Piomar Brzeg 62:50. - To jest...