Kłopoty 65-letniego stalkera – romantyka
Na początku były kwiaty, smsy i czułe słówka, potem – groźby i typowy stalking.
To historia 65-letniego rolnika z jednej z miejscowości koło Elbląga, który zakochał się w ekspedientce sklepu. Mężczyzna chciał ułożyć sobie życie z mieszkanką Elbląga, ale jego wybranka nie była zainteresowana takim scenariuszem. – Wtedy jej życie zamieniło się w piekło – mówi Jakub Sawicki z elbląskiej komendy policji.
Kobieta musiała zmienić pracę, ale to nic nie dało. Dopiero po 3 latach zgłosiła sprawę na policję. Stalker – romantyk został zatrzymany w… święto zakochanych. 65-latek usłyszał zarzuty. Mężczyzna nie przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.
(msw/bsc)


























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)

