Bezpłatne szkolenia dla rodziców i opiekunów osób z autyzmem
Rodzice i opiekunowie osób z autyzmem mogą zapisywać się na bezpłatne szkolenia.
W ten weekend organizowane będą w Węgorzewie – dla mieszkańców powiatu kętrzyńskiego i węgorzewskiego oraz w Mrągowie – dla mieszkańców powiatu giżyckiego i mrągowskiego.
Rodzice i opiekunowie osób ze zdiagnozowanym autyzmem lub Zespołem Aspergera dowiedzą się, jak pracować z taką osobą i co robić, żeby uniknąć jej trudnych zachowań. Szkolenia są dla rodziców i opiekunów: w pierwszej grupie – dzieci do 12 roku życia oraz w drugiej – dzieci od 12 roku życia i dorosłych.
Zgłoszenia należy wysyłać na adres mailowy olsztyn@zrozumiecautyzm.eu Takie same szkolenia odbędą się 24 i 25 września w Działdowie – dla rodziców i opiekunów z powiatów działdowskiego i nidzickiego.
(kosko/as)







![Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA] Święto Wojska Polskiego w Elblągu [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F08%2FPXL_20260814_094956989-scaled.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)
















