Za nami kolejne Kaziuki Wilniuki
W Lidzbarku Warmińskim odbył się 32. Jarmark Kaziukowy.
Było tam wyjazdowe studio Radia Olsztyn. Na Kiermaszu Kaziukowym w tamtejszym domu kultury nie zabrakło kolorowych straganów, na których można było kupić serce z piernika, czy tradycyjne palmy i wyroby z Wileńszczyzny. Właśnie z takimi palmami przyjechała Agata Granicka.

Na kaziukowym kiermaszu w Lidzbarku Warmińskim można było kupić zrobione w Wilnie wielkanocne palmy. Fot. A. Minkiewicz-Zaremba
W tym roku Kaziuki Wilniuki gościły także w Olsztynie, Kętrzynie, Szczytnie i Bartoszycach.

Na kaziukowym kiermaszu nie mogło zabraknąć piernikowych serc prosto z Wilna. Fot. A. Minkiewicz-Zaremba
(kdym/bsc)























![Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA] Radiowa zabawa „Pokaż nam wiosnę!” [ZDJĘCIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F9999%2F03%2FRO_PierwszyDzienWiosny_16x9_2.png&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)




