Najlepsi motocrossowcy ścigali się na olsztyńskim torze
Na torze przy ulicy Lubelskiej zakończyła się trzecia runda Mistrzostw Polski w motocrossie. Do zawodów przystąpili zarówno motocykliści, jak i quadowcy.
Dziś wystartowały również… panie, które rywalizowały w klasie MX kobiet. Bezkonkurencyjna – jak co roku – była Joanna Miller z Gdyni.
Prezes Motoklubu Olsztyn – Andrzej Olszewski – przyznał, że zawody w stolicy Warmii i Mazur po prostu musiały się udać.
A więc wśród kobiet triumfowała Joanna Miller z Gdyni. W klasie MX2 Junior triumfował Dominik Małecki z Lublina, klasę MX2 wygrał Tomasz Wysocki z Torunia. W klasie MX Masters bezkonkurencyjny okazał się Jacek Lonka z Człuchowa, a Kacper Kamiński wygrał klasyfikację quadowców. (pświn/łw)

















![Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA] Indykpol AZS Olsztyn przegrał w półfinale Pucharu Polski [GALERIA]](https://radioolsztyn.pl/wp-content/themes/ronew/loadimg.php?src=https%3A%2F%2Fradioolsztyn.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F01%2F1000028120.jpg&q=95&w=30&h=30&zc=1&s=1&f=4,-6|3,3)








