Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 22 °C pogoda dziś
JUTRO: 21 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Cezary Lewko zamierza bronić pozycji lidera

Cezary Lewko po zwycięstwie na torze w Olsztynie. Fot. facebook Orlen MX MP

Cezary Lewko nie zamierza odpuszczać w walce o Mistrzostwo Polski motocrossowej klasy MX 125. Dziś i jutro (sobota i niedziela) powalczy o kolejne punkty na torze w Gdańsku.
Trójmiejskie zawody to IV runda Mistrzostw Polski. Zawodnik Motoklubu Olsztyn tydzień temu awansował na pozycję lidera w generalce klasy MX 125, a specyfika gdańskiego toru będzie pomocna w utrzymaniu I miejsca.Tak uważa wiceprezes Motoklubu – Marcin Szanter, który dodaje: – Powinien się skupić na chłodnej głowie, zdrowym rozsądku i niezbyt głębokim analizowaniu tego, co można zrobić. Trzeba pełnym pędem zasuwać do mety!

Posłuchaj całej wypowiedzi:

00:00 / 00:00

– Lider olsztyńskiego Motoklubu liczy się jednak z różnymi scenariuszami. – Na pewno konkurencja jest bardzo mocna, dlatego bardzo trudno będzie utrzymać tę pozycję – mówi Cezary Lewko:

00:00 / 00:00

Przypomnijmy, że Cezary Lewko to świeżo upieczony podopieczny Akademii Orlen. Dzięki treningom z najlepszymi, ma spore szanse, aby kiedyś wystartować w rajdach terenowych. Jak sam mówi, marzy o Dakarze.

P.Świniarski/ M.Świniarski

ZOBACZ TAKŻE

Więcej w motocross, Gdańsk, Marcin Szanter, Cezary Lewko
Cezary Lewko liderem motocrossowych Mistrzostw Polski

W Strykowie w województwie łódzkim zakończyła się trzecia runda motocrossowych Mistrzostw Polski. Runda bardzo udana dla olsztyńskiego Motoklubu! Cezary Lewko, co prawda nie wygrał żadnego wyścigu,...

Zamknij
/RadioOlsztyn
RadioOlsztynTV