Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 32 °C pogoda dziś
JUTRO: 27 °C pogoda jutro
Logowanie
 

2 osoby zginęły w wieczornym wypadku w Olsztynie. Zablokowana jest ulica Bałtycka

Fot. tko.pl

Tragiczny wypadek w Olsztynie, trwają poszukiwania sprawcy. Po godzinie 19 na ulicy Bałtyckiej przy skrzyżowaniu z ulicą Rybaki zderzyły się dwa samochody.

Mimo podjętej reanimacji 2 osoby zginęły, a sprawca wypadku pieszo uciekł z miejsca wypadku – potwierdza rzecznik KMP w Olsztynie sierż. sztab. Andrzej Jurkun.

Niestety pomimo przeprowadzenia reanimacji na miejscu zginął kierowca oraz pasażerka audi A6. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca audi A8 oddalił się z miejsca wypadku przed przyjazdem służb. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

00:00 / 00:00

Ofiary wypadku to 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Do zderzenia miało dojść w czasie manewru zawracania jednego z aut.

Trwają intensywne poszukiwania sprawcy wypadku. Andrzej Jurkun powołując się na dobro prowadzonych czynności nie chciał podał szczegółów. W pobliżu miejsca wypadku znajduje się jezioro Długie, a na jednym z jego brzegów rozciąga się las, którym można przejść do innych dzielnic Olsztyna.

Ulica Bałtycka w stronę Gutkowa przez kilka godzin będzie zablokowana. Na miejscu pracują służby .

 

Autor: A. Skrago
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy
Fot. tko.pl

Więcej w wypadek, Olsztyn, śmiertelny wypadek, uwaga
Prezydent wręczył nominacje generalskie. Wśród awansowanych dowódcy związani z Warmią i Mazurami

Prezydent Andrzej Duda wręczył w Belwederze nominacje generalskie. Odebrali je nie tylko wojskowi, ale też dowódcy czterech oddziałów Straży Granicznej. Prezydent Andrzej Duda mówił, że broniący...

Zamknij
RadioOlsztynTV