DZIŚ: 8 °C pogoda dziś
JUTRO: 14 °C pogoda jutro

Żyła czwarty w Oberstdorfie. Wygrał Kobayashi

Piotr Żyła. Fot. Tadeusz Mieczyński

Piotr Żyła zajął czwarte, a Kamil Stoch szóste miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na mamucim obiekcie w niemieckim Oberstdorfie.

Zwyciężył lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Japończyk Ryoyu Kobayashi. Drugie miejsce zajął Niemiec Markus Eisenbichler, a trzecie Austriak Stefan Kraft.

Na 16. pozycji uplasował się Jakub Wolny, a Dawid Kubacki był 22. Zwycięzca piątkowego konkursu Słoweniec Timi Zajc zajął dziś dziewiątą pozycję.

Kobayashi odniósł dziesiąte w sezonie zwycięstwo w konkursie PŚ. W niedzielę w Oberstdorfie odbędzie się trzeci konkurs.

Autor: PAP
Redakcja: B.Świerkowska-Chromy

Więcej w sport
Czołówka superligi zbyt silna dla tenisistów stołowych Morlin Ostróda

Podopieczni Tomasza Krzeszewskiego przegrali z AZS-em Gdańsk 0:3. Tenisiści stołowi Morlin Ostróda w trzech pojedynkach zdobyli tylko jednego seta. Tomasz Krzeszewski przyznał, że wynik nie powinien...