DZIŚ: 11 °C pogoda dziś

Zwycięstwo szczypiornistek Kram Startu Elbląg nad SPR-em Pogoń Szczecin

Mecz Startu z Pogonią. Fot. Anna Dembińska

W 14. kolejce rozgrywek PGNiG Superligi kobiet Kram Start Elbląg wygrał z SPR-em Pogonią Szczecin 26:24.

Pierwsza połowa bardzo zacięta. Drugą połowę świetnie rozpoczęły szczecinianki. Szybko rzuciły 3 bramki i objęły prowadzenie 12 do 10, ale potem Kram Start się odbudował i ostatecznie wygrał 26 do 24.

Po meczu trener Andrzej Niewrzawa przyznał, że było to z wielu względów trudne spotkanie.

Za tydzień Kram Start jedzie do Jeleniej Góry na dwumecz z KPR-em. W sobotę elblążanki zagrają mecz 15. kolejki PGNiG Superligi, a w niedzielę mecz 1/8 finału Pucharu Polski. Za dwa tygodnie u siebie Start zmierzy się z Metraco Zagłębiem Lubin.

Autor: J. Salmonowicz
Redakcja: BSChromy

Więcej w Piłka ręczna, sport
Warmiacy z tarczą, elblążanie na tarczy – sprawdź, jak grali szczypiorniści z Warmii i Mazur

W 1. lidze piłkarzy ręcznych - Warmia Energa Olsztyn rozbiła na wyjeździe MKS Grudziądz 36:19. Efektowne zwycięstwo cieszy trenera Daniela Żółtaka, ale jeszcze bardziej - powrót...