Zwycięstwo futsalistów Constractu na koniec roku

Zwycięstwo w pięknym stylu na koniec roku odnotowali futsaliści Constractu Lubawa. Lubawianie rozbili na wyjeździe aż 6:1 wicelidera – Piasta Gliwice.

To oznacza, że rok kończą na trzecim miejscu w tabeli. Do drugiego Piasta Gliwice tracą punkt, a liderem wciąż jest Rekord Bielsko-Biała. – Mieliśmy pomysł na grę i konsekwentnie go realizowaliśmy – mówili Dawid Grubalski – trener i Jakub Raszkowski – zawodnik Constractu.

Teraz przed Constractem długa przerwa w grze. Najbliższa kolejka zaplanowana jest na drugi weekend lutego.

Autor: K. Piasecka
Redakcja: M. Rutynowski

Więcej w futsal
Futsaliści z Lubawy ponownie zwycięzcami

Futsaliści Constractu Lubawa wrócili na zwycięską ścieżkę. W weekend podopieczni Dawida Grubalskiego pokonali na wyjeździe 6:1 Fit-Morning Gredar Brzeg. W 10. minucie spotkania do bramki gospodarzy...