DZIŚ: 33 °C pogoda dziś
JUTRO: 22 °C pogoda jutro

Zwycięska passa przerwana. Iga Świątek odpadła w półfinale

Iga Świątek odpadła w półfinale tenisowego turnieju WTA rozgrywanego na kortach ziemnych w Stuttgarcie.

Liderka światowego rankingu tenisistek Iga Świątek przegrała z rozstawioną z numerem czwartym reprezentantką Kazachstanu Jeleną Rybakiną 3:6, 6:4, 3:6 w półfinale halowego turnieju WTA 500. Mecz trwał dwie godziny i 50 minut.

Rybakina przerwała serię dziesięciu zwycięstw z rzędu Polki, która w Stuttgarcie triumfowała w dwóch ostatnich latach.

W niedzielnym finale tenisistka z Kazachstanu zmierzy się z rozstawioną z numerem szóstym Czeszką Marketą Vondrousovą lub z Ukrainką Martą Kostiuk.

Redakcja: B. Świerkowska-Chromy z PAP/IAR

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sukces nastolatek z Warmii. „Pięknie szyją w gwarze warmińskiej”

Reprezentantki Warmii wracają z nagrodami z 9.  Ogólnopolskiego Konkursu na Gadkę, który odbył się w Krakowie. W finale wzięło udział pięć nastolatek z Warmii. Pierwszą nagrodę...