Strona główna Radio Olsztyn
Posłuchaj
Pogoda
Olsztyn
DZIŚ: 18 °C pogoda dziś
JUTRO: 25 °C pogoda jutro
Logowanie
 

Zwierzęta w wieku senioralnym. Posłuchaj audycji Cztery Łapy

Jak wygląda i na czym polega starość zwierząt? W jaki sposób w tym czasie zadbać o dobre warunki życia naszych pupili? Jak powinna wyglądać dieta czworonożnego seniora? Ile potrzeba mu aktywności?

Jakiego rodzaju błędy najczęściej popełniamy, nie mając wiedzy o specyfice tego czasu w życiu zwierząt. Co zrobić, by psiemu lub kociemu seniorowi żyło się jak najlepiej? Na te i inne pytanie odpowiadała w audycji Cztery Łapy Sylwia Lew-Kojrys –  lekarz weterynarii z Weterynaryjnego Centrum Zdrowia „Lew” w Olsztynie.

Posłuchaj audycji Moniki Szczygło

00:00 / 00:00

ADOPCIAKI

Dziś polecamy do adopcji psa Barego. Został porzucony wiosną ubiegłego roku. To przepiękny, młody, duży i silny pies. Jest łagodny i potrafi chodzić na smyczy. Poproszono nas o to, by pokazać czworonoga i poszukać mu dobrego domu. Chodzi o dom świadomy, empatyczny, cierpliwy, ciepły i przyjazny. Może jest wśród Was ktoś, kto chciałby, aby Bary zamieszkał razem z nim w przyjaźni i cieple, i nie musiał dalej spędzać swego życia w kojcu i budzie?

Aktualnie pies przebywa w okolicach Kiwit. Kontakt telefoniczny 606 228 554.

 

Bary czeka na adopcję

Bary czeka na adopcję

 

Autor: M. Szczygło
Redakcja: B. Świerkowska-Chromy

 

Więcej w pies, bezdomność, senior, zwierzę, adopcja
Pracownicy NFZ będą edukować seniorów

Jak założyć Internetowe Konto Pacjenta, jak sprawdzić swoją historię leczenia i ważność wystawionych recept? Uczą tego pracownicy warmińsko-mazurskiego oddziału NFZ. NFZ wystartował z nowym projektem "Senior+...

Zamknij
RadioOlsztynTV